Omnichannel Customer Experience

11.04.2019, Warszawa

Zarejestruj się

Klient niezdecydowany - jak i kiedy dotrzeć do konsumenta z potencjalnie długim procesem decyzyjnym?

2018-03-19

Marzena KamińskaManaging Partner w Up&More oraz Damian Gucza, Sales Director w Youlead przedstawią wykład pt. "Klient niezdecydowany. Jak i kiedy dotrzeć do konsumenta z potencjalnie długim procesem decyzyjnym."

W odróżnieniu od szybkiej sprzedaży tańszych produktów, prelegenci chcą omówić metody dotarcia i finalizacji sprzedaży w internecie produktów i usług wymagających dłuższego procesu decyzyjnego – czyli dobra luksusowe, mieszkania, samochody, długoterminowe umowy o współpracy. Omawiane tu jednak będą mechanizmy, które świetnie się sprawdzają również w klasycznych kampaniach sprzedażowych, podkręcając ich wyniki i skuteczność.

O prelegentach:

Marzena KamińskaManaging Partner w Up&More - Koordynuje pracę działu handlowego  odpowiadając za kontakt z Klientami oraz wsparcie sprzedaży. Zajmuje się również project managementem prowadząc działania z zakresu identyfikacji wizualnej, marketingu online, aplikacji mobilnych, social mediów i e-commerce. Z branżą internetową związana jest od 2003 roku.  Pracowała także w Telewizji Puls na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży oraz w Biurze Reklamy Telewizji Polskiej jako Starszy Doradca Klienta.

Damian Gucza, Sales Director w Youlead - Od 3 lat w branży marketing automation. Ma za sobą ok. 40 wdrożeń procesów MA w różnych branżach, m.in. deweloperskiej, samochodowej, meblarskiej, produkcyjnej i innych. Odpowiedzialny za strategie MA, koncepcje integracji z systemami zewnętrznymi, procesy lead generation i lead nurturing.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×